Team

Groepsindeling Schooljaar 2022-2023:

Groep

Leerkrachten

Gebouw

1/2 A

Juf Eugenie

Razeil 1

1/2 B

Juf Pascale en juf Sylvia

Razeil 1

1/2 C

Juf Jorien en juf Marieke

Razeil 1

1/2 D

Juf Marga en juf Cynthia

Razeil 1

1/2 E

Juf Ellen en juf Robin

Hoofdgebouw

1/2 F

Juf Laurie en juf Marcella

Hoofdgebouw

1/2 G

Juf Larissa en juf Marieke

Hoofdgebouw

1/2 H

Juf Rebecca en meester Martijn

Hoofdgebouw

3A

Juf Jeanine

Kraaiennest 12

3B

Juf Denise

Kraaiennest 12

3C

Juf Cindy en juf Maaike

Kraaiennest 12

3D

Juf Prasanna

Kraaiennest 12

4A

Juf Joyce en juf Claudia

Hoofdgebouw

4B

Juf Keyra

Hoofdgebouw

4C

Meester Emiel

Hoofdgebouw

4D

Juf Sabrina S en juf Elisa

Hoofdgebouw

5A

Juf Mariska

Hoofdgebouw

5B

Meester Arnoud en juf Yoka

Hoofdgebouw

5C

Meester Lex en juf Annemieke

Hoofdgebouw

5D

Juf Milou en juf Yoka

Hoofdgebouw

6A

Meester Rogier en juf Nikaye

Razeil 9

6B

Juf Barbara

Razeil 9

6C

Meester Vincent

Razeil 9

6D

Juf Sabrina J

Razeil 9

7A

Meester Koen

Hoofdgebouw

7B

Meester Kenny en juf Lotte W

Hoofdgebouw

7C

Juf Ramona en juf Leila

Hoofdgebouw

7D

Meester Jeroen en juf Lotte W

Hoofdgebouw

7E

Juf Charlotte

Hoofdgebouw

8A

Juf Bianca en Meester Ismaël

Razeil 7

8B

Juf Lilian

Razeil 7

8C

Juf Patricia en Juf Stephany

Razeil 7

NEO 3/4

Meester Lars

Kraaiennest 12

NEO 5/6

Juf Esmeé

Razeil 7

NEO 7/8

Juf Evelien en juf Anne

Razeil 7

Breinbrekers

Juf Marieke

Kraaiennest 12

Zoldermuizen

Juf Lotte E

Kraaiennest en Razeil

  • Hans van Kooten – directeur
  • Hubert Vrind – directeur
  • Anita Golstijn – adjunct directeur
  • Marijke Plukker - administratie
  • Marja Loos - administratie
  • Els Huber - IB onderbouw
  • Sasja Wienema – IB onderbouw
  • Nikaye Mannaert – IB middenbouw
  • Ellen Minneboo – IB bovenbouw
  • Annemarie van der Waarde – kanjertrainingcoördinator , videocoach, opleidingsleerkracht
  • Puck Visser – opleidingsleerkracht, didactisch coach
  • Joline Kaizer – kanjertrainingcoördinator, didactisch coach
  • Marieke Moll - muziek neo, breinbrekers
  • Lotte Eckhardt - didactiek/leerlijnen hoogbegaafdheid/breinbrekers/zoldermuizen
  • Evelien Okkinga - didactiek/leerlijnen hoogbegaafdheid
  • Charlotte Dirks – daltoncoördinator
  • Maaike Kluin – daltoncoördinator
  • Lex Zwijsen – vakleerkracht gym
  • Monique Verhagen - vakleerkracht gym en AKT
  • Joey Robijn - vakleerkracht gym en AKT
  • Ellen van der Weiden– intakes OB
  • Akke Kroner – leerlingbegeleiding, special needs
  • Reina Ferwerda – leerlingbegeleiding, special needs
  • Malin van Duijvenbode – leerlingbegeleiding, onderwijsassistent
  • Samantha Fransberg - onderwijsassistent
  • Sibrich Scheltema - onderwijsassistent
  • Yolanda van der Roest - onderwijsassistent
  • Hans Lonnée – conciërge