Team

Groepsindeling Schooljaar 2019-2020:

groep

 

leerkrachten

1 / 2

A

Juf Ellen* (3) juf Larissa– LIO  (2)   *na de herfstvakantie juf Eugenie (3)

1 / 2

B

Juf Pascale (4)  meester Martijn (1)

1 / 2

C

Juf Marieke (2) juf Jorien (3)

1 / 2

D

Juf Talitha

1 / 2

E

Juf Christine

1 / 2

F

Juf Laurie

1 / 2

G

Juf Eugenie* juf Jomi (2)  *tot de herfstvakantie daarna volledig juf Jomi

1 / 2

H

Juf Norah (2 1/2) juf Sasja (2 1/2)

3

A

Juf Keyra

3

B

Juf Stieneke (4) + juf Maaike (1)

3

C

Juf Jeanine

3

D

Juf Cindy (3) juf Maaike (2)

4

A

Meester Hugo (4) juf Els (1)

4

B

Juf Anita  (deels ambulant voor directietaken) juf Marga 

4

C

Juf Puck (4) juf Yoka (1)

4

D

Juf Nikaye (deels ambulant voor IB-taken)  meester Ismael

4

E

Meester Lars

5

A

Meester Arnoud (4) juf Yoka (1)

5

B

Meester Lex (2 1/2)  juf Annemieke (2 1/2)

5

C

Juf Barbara

6

A

Juf Mariska (4) juf Yoka (1)

6

B

Juf Sabrina  (2 1/2) juf Joyce (2 1/2)

6

C

Juf Kelly

6

D

Juf Trees (4) + meester Ismael (1)

7

A

Juf Myrna (4) + Ninke* (2) *in ieder geval 2 dagen tot de herfstvakantie

7

B

Juf Patricia (2) juf Latifa (3)

7

C

Meester Guido (4) + meester Koen—LIO (3)

7

D

Juf Leila (3) juf Joline (2)

8

A

Juf Lillian

8

B

Juf Bianca (3)  juf Matea—LIO (2)

8

C

Juf Charlotte

8

D

Juf Stephany

NEO

3/4/5

Juf Marieke (3)  juf Marcella (2)

NEO

6/7/8

Meester Jarno (2) + juf Evelien (3)

  • Meester Hans van Kooten – directie
  • Meester Hubert Vrind – directie
  • Juf Marijke Plukker - administratie 
  • Juf Els Huber - IB onderbouw
  • Juf Monique van Rooij - IB middenbouw
  • Juf Ellen Minneboo – IB bovenbouw
  • Juf Annemarie van der Waarde - Kanjertraining, videocoach, opleider in school (stages)
  • Juf Stieneke Eykelkamp - daltoncoördinator
  • Meester Guido Eykelkamp – daltoncoördinator, ICT-er, rekenonderzoek
  • Meester Jarno Stevens - didactiek/leerlijnen hoogbegaafdheid
  • Juf Els Postma - Breinbrekers
  • Meester Jeroen - Gym
  • Juf Monique Verhagen - GYM en AKT
  • Juf Ellen van der Weiden– intakes OB
  • Juf Akke Kroner - leerlingbegeleiding
  • Juf Reina Ferwerda - leerlingbegeleiding
  • Juf Truus van Gaalen - leerlingbegeleiding
  • Juf Yolanda van der Roest - leerlingbegeleiding
  • Meester Hans Lonnée – conciërge